SmartSystem | מחשוב ענן
חברת SmartSystem פתרונות מחשוב, שמה לה בתור יעד, לספק עבור לקוחותיה שירותי מחשוב ענן מהמתקדמים והמקצועיים ביותר תוך הבנת תחום הפעילות של העסק ובניית תוכנית אסטרטגית מותאמת אשר במסגרתה יינתן מענה מקצועי לכל נושאי ה- IT של העסק מרמת תחזוקה וניהול שרתים, גיבויים ואבטחת מידע עד להקמת תשתיות מפותחות לעסקי SMB וארגוני Enterprise.
 

מדוע שירותי מחשוב ענן קריטי עבור העסק שלכם?

בעידן האינטרנטי המודרני בו תעשיית המידע היא כה רחבה ודורשת אחסון, תחלופה, תחזוקה, שידור ואחזור מידע במגמה קבועה, נדרשת טכנולוגיה מתאימה וחסכונית לתפעול עבור ארגונים גדולים וחברות.
טכנולוגיית המידע או IT ראשי תיבות ל- Information Technology משמשת כיום כגורם מוביל לתחזוק מערך המחשוב בארגון על ידי מענה מקיף על צרכי הארגון הכוללים ייעוץ מקצועי, שדרוג מערכות מחשוב וכד'. 
 
חברת SmartSystem מספקת שירותי מחשוב ענן מתקדמים לעסקים קטנים ובינוניים (SMB) וארגוני Enterprise כאחד. החברה מנהיגה צוות מקצועי בתחום ה-IT על מנת והעסק שלכם יקבל את כל התמיכה והשירותים הנדרשים עבורו לפעילות יעילה והתנהלות יציבה.
בין היתרונות העיקריים בתחום מחשוב ענן, אשר מניעים עסקים וארגונים רבים בארץ ובעולם להתקדם לטכנולוגיה זו, בולטים היתרונות על פי מידע, תקשורת, מחיר וברמת האדמיניסטרציה.
 
 

זמינות ואבטחת מידע

 • מחשוב ענן מאפשר אבטחת מידע מוגברת
 • ארגון מידע נוח
 • גיבוי מידע המבוסס על גיבוי בענן על גבי שרתים וירטואליים מרוחקים ויכולת שחזור בכל עת מכל מקום.
 • שליטה טובה יותר במידע ונתונים
 

מחשוב ענן ברמת התקשורת

 • תקשורת הרבה יותר נוחה בין עובדי הארגון ובין ארגונים
 • תקשורת בינלאומית – במסגרת מחשוב ענן ניתן לתקשר ברמה בינלאומית מול תחנות קצה המחוברת באותה רשת ארגונית בין אם הן ממוקמות בארץ או בעולם.
 • שיתוף מידע הרבה יותר נוח וידידותי
 

תנאי מחיר

מחשוב ענן כטכנולוגיה מהווה כפתרון כלכלי משמעותי עבור עסקים רבים בשל היתרונות הבאים;
 • גמישות משאבים – השירות מאפשר ללקוח להשתמש אך ורק בשירותים הנדרשים עבורו ולא מעבר לכך.
 • ענן ירוק – חסכון משמעותי בהוצאות על חשמל בשל היות השירות וירטואלי על גבי ענן.
 • חסכון משמעותי בכוח אדם – בשל היות השירותים וירטואליים וחיצוניים, אין כל צורך בהעסקת כוח אדם לתחזוקה וניהול של מערכות המידע והתשתיות בארגון.
 • אין צורך ברכישת ציוד – ציוד מחשבים רב אשר היה נהוג עד כה בשל היות השירות מושתת על גבי ענן (אינטרנט), באופן וירטואלי.
 

ברמת האדמיניסטרציה

 • גישה הרבה יותר נוחה ברמה האדמיניסטרטיבית עבור העסק.
 • התאוששות מהירה ויעילה יותר מתקלות טכניות.
 • איתור תקלות והתראה טרם השפיעו על משתמש הקצה.
 • ניהול נוח יותר של המערכת ומערך המחשוב כולו.
 

אילו שירותים מסופקים במסגרת שירותי מחשוב ענן

שירותי IT ובתוכו, טכנולוגיית מחשוב ענן הנם המענה הטכנולוגי הנדרש עבור בית עסק וארגון המשמשים לניהול איכותי בעיבוד מידע והעברתו באופן תקין באמצעות שימוש בחומרה או בתוכנה.
שירותי IT כוללים ציוד טכנולוגי המשמש את הארגון לאחסון מידע, שרתי אחסון וחוות שרתים, יחד עם אחזור המידע, טיפול בנתוני העסק, הקמה ותחזוקה של תשתיות, הקמת רשתות פנים ארגוניות וחיבורם לרשתות חוץ, גיבוי מרחוק של נתונים ושחזור מידע במקרה הצורך, סריקה והסרת וירוסים וניהול שירות אנטי ספאם וניטור שרתים, כל אלו הנם רק חלק מסוגי שירות אשר מסופקים לארגונים ובתי עסקים שמחזיקים מערך מחשוב ארגוני.
 
מחשוב ענן לעסקים
 

כיצד מסופקים שירותי IT

היקף השירותים שניתנים לעסק או ארגון משתנים בהתאם לגודל החברה ומורכבות מערכות המידע אשר נמצאות בשימוש, ככל שהארגון גדול יותר והמורכבות של מערך המחשוב רבה יותר, היקף השירותים יהיה נרחב יותר והדרישה תהיה מקסימלית.
שירותים אלו יכולים להיות מסופקים על ידי שירות פנימי כאיש טכני בתוך החברה או באמצעות Out-Sourcing על ידי שכירת שירותי כוח אדם דרך חברה חיצונית, פתרון אידאלי עבור ארגונים ועסקים גדולים במקום לנהל מחלקה שלמה והשקעה בהכשרתה על מערך שלם.
 

חברה מובילה לטכנולוגיית מידע

חברת SmartSystem מתמחה במתן פתרונות מחשוב ושירותי IT מתקדמים לארגונים וחברות כחלק ממענה טכנולוגי מקצועי הנדרש לפעילות יעילה של מערך מחשוב כולל.
אנו מספקים תשתית יציבה להתפתחות ארגון הלקוח בכל עת ומענה לדרישות הגבוהות ביותר.
צור קשר

שירותים ופתרונות ענן למגזר העסקי

כחלק מחבילת השירות, משיקה SmartSystem שירותי מחשוב לעסקי SMB וארגוני Enterprise תוך הבנת צרכי הלקוח וביסוס תוכנית אסטרטגית להשגת היעילות והרווחיות אליה שואף הלקוח.

SmartSystem פתרונות גיבוי בענן

שירות גיבוי בענן של חברת SmartSystem מהווים שירות מחשוב אידאלי עבור עסקים קטנים וארגונים על ידי סיפוק פתרונות גיבוי למטרת שימור נתונים ומידע חיוני של העסק.

התאמת חבילת שירותים לארגון שלך

שירותי מחשוב ענן של חברת SmartSystem מהווים פתרון אופטימלי עבור מערך המחשוב הארגוני של עסקים וארגונים רבים מבחינת פשטות, מקצועיות וחסכון כלכלי.

כל הזכויות שמורות SmartSystem © 2013 מפת אתר